Sąd Rejonowy w Świeciu

ul. Sądowa 12
86-100 Świecie

Tel. centrali (52) 333-28-01  
Fax sądu: (52) 333-28-12

Adres e-mail: sad@swiecie.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I C 162/18

Data 30.10.2018

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Agnieszka Lewandowska

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Pracy

Miejsce rozprawy Sala 25

Sygnatura IV P 86/18

Data 30.10.2018

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Sebastian Rogalski
Bożena Bania
Jarosław Bartoszewski
Ryszard Mruklik
Wioletta Nabakowska-Żurek

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I Co 535/17

Data 30.10.2018

Czas trwania 13:30 - 14:28

Skład Agnieszka Lewandowska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura II W 451/18

Data 30.10.2018

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Marcin Rafiński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I Ns 533/18

Data 30.10.2018

Czas trwania 13:00 - 13:28

Skład Agnieszka Lewandowska

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Pracy

Miejsce rozprawy Sala 25

Sygnatura IV P 59/18

Data 30.10.2018

Czas trwania 13:00 - 13:58

Skład Sebastian Rogalski
Bożena Bania
Jarosław Bartoszewski
Ryszard Mruklik
Wioletta Nabakowska-Żurek

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I C 1318/18

Data 30.10.2018

Czas trwania 12:00 - 12:58

Skład Agnieszka Lewandowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I C 1397/18

Data 30.10.2018

Czas trwania 11:45 - 11:58

Skład Agnieszka Lewandowska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura II W 516/18

Data 30.10.2018

Czas trwania 10:30 - 12:58

Skład Marcin Rafiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura II W 453/18

Data 30.10.2018

Czas trwania 10:00 - 10:28

Skład Marcin Rafiński

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Pracy

Miejsce rozprawy Sala 25

Sygnatura IV P 38/18

Data 30.10.2018

Czas trwania 09:00 - 12:58

Skład Sebastian Rogalski
Bożena Bania
Jarosław Bartoszewski
Ryszard Mruklik
Wioletta Nabakowska-Żurek

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I Ns 507/17

Data 30.10.2018

Czas trwania 09:00 - 11:43

Skład Agnieszka Lewandowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I Co 1140/18

Data 30.10.2018

Czas trwania 08:45 - 08:58

Skład Agnieszka Lewandowska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34

Sygnatura II K 704/18

Data 29.10.2018

Czas trwania 13:40 - 15:40

Skład Piotr Peżyński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I Co 1177/18

Data 29.10.2018

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Małgorzata Buras

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I Ns 516/18

Data 29.10.2018

Czas trwania 13:10 - 13:28

Skład Małgorzata Buras

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I Ns 546/18

Data 29.10.2018

Czas trwania 13:00 - 13:08

Skład Małgorzata Buras

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34

Sygnatura II K 324/17

Data 29.10.2018

Czas trwania 13:00 - 13:38

Skład Piotr Peżyński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I Ns 550/18

Data 29.10.2018

Czas trwania 12:40 - 12:58

Skład Małgorzata Buras

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I Ns 513/18

Data 29.10.2018

Czas trwania 12:20 - 12:38

Skład Małgorzata Buras

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij