W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Świeciu

ul. Sądowa 12
86-100 Świecie

Tel. centrali (52) 333-28-01  
Fax sądu: (52) 333-28-12

Adres e-mail: sad@swiecie.sr.gov.pl

UWAGA!
Od 18 listopada 2019 roku kasa Sądu Rejonowego w Świeciu obsługuje wyłącznie transakcje gotówkowe.

UWAGA!
Od 1 stycznia 2020 roku kasa Sądu Rejonowego w Świeciu czynna jest w godzinach 8:00-10:00.


Kontakt

Sąd Rejonowy w Świeciu

ul. Sądowa 12
86-100 Świecie

Tel. centrali (52) 333-28-01  
Fax sądu: (52) 333-28-12

Adres e-mail: sad@swiecie.sr.gov.pl

UWAGA!
Od 18 listopada 2019 roku kasa Sądu Rejonowego w Świeciu obsługuje wyłącznie transakcje gotówkowe.

UWAGA!
Od 1 stycznia 2020 roku kasa Sądu Rejonowego w Świeciu czynna jest w godzinach 8:00-10:00.


E-Wokanda

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I Ns 602/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 13:00 - 13:28

Skład Agnieszka Lewandowska

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura III Nkd 142/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 12:30 - 12:58

Skład Paulina Popławska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34

Sygnatura II K 122/17

Data 19.12.2019

Czas trwania 12:00 - 12:28

Skład Sławomir Sell

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura III RNs 344/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 11:45 - 12:28

Skład Paulina Popławska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura II K 556/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 11:30 - 12:58

Skład Piotr Peżyński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34

Sygnatura II K 770/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 11:30 - 11:58

Skład Sławomir Sell

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura III RNs 594/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 11:15 - 11:43

Skład Paulina Popławska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34

Sygnatura II K 764/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 11:10 - 11:28

Skład Sławomir Sell

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I C 512/18

Data 19.12.2019

Czas trwania 11:10 - 12:58

Skład Agnieszka Lewandowska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 3

Sygnatura II K 440/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Łukasz Malecha

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 25

Sygnatura I Ns 326/17

Data 19.12.2019

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Sebastian Rogalski

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura II K 768/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 10:50 - 11:18

Skład Piotr Peżyński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34

Sygnatura II K 649/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 10:50 - 11:08

Skład Sławomir Sell

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura II Kp 228/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 10:30 - 10:48

Skład Piotr Peżyński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I C 1216/18

Data 19.12.2019

Czas trwania 10:30 - 11:08

Skład Agnieszka Lewandowska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34

Sygnatura II K 737/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 10:30 - 10:48

Skład Sławomir Sell

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura III Nkd 122/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 10:30 - 11:13

Skład Paulina Popławska

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura III Nsm 455/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 10:10 - 10:28

Skład Paulina Popławska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34

Sygnatura II K 729/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 10:10 - 10:28

Skład Sławomir Sell

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura I Ns 94/17

Data 19.12.2019

Czas trwania 10:00 - 10:28

Skład Agnieszka Lewandowska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 3

Sygnatura II K 956/18

Data 19.12.2019

Czas trwania 10:00 - 10:58

Skład Łukasz Malecha

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34

Sygnatura II K 711/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 09:50 - 10:08

Skład Sławomir Sell

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura III Nsm 434/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 09:45 - 10:08

Skład Paulina Popławska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura II K 746/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 09:40 - 10:28

Skład Piotr Peżyński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34

Sygnatura II K 708/19

Data 19.12.2019

Czas trwania 09:30 - 09:48

Skład Sławomir Sell